02/09/2017 10:30 - Round 2
Wendywood Top Field - Emmanuel Jones,Kwazinkosi Ncube
02/09/2017 12:45 - Round 1
Wendywood Top Field - Emmanuel Jones,Kwazinkosi Ncube
02/09/2017 15:00 - Round 1
Wendywood Top Field - Emmanuel Jones,Kwazinkosi Ncube
09/09/2017 08:00 - Round 2
Zoo Lake Bottom - Lesedi Seremi,Thulani Xulu UMP
09/09/2017 10:30 - Round 3
Zoo Lake Bottom - Lesedi Seremi,Thulani Xulu UMP
09/09/2017 12:45 - Round 2
Zoo Lake Bottom - Lesedi Seremi,Thulani Xulu UMP
16/09/2017 08:00 - Round 2
Wendywood Bottom - Abel Nare,Kwazinkosi Ncube
16/09/2017 10:30 - Round 3
Wendywood Bottom - Abel Nare,Kwazinkosi Ncube
16/09/2017 12:45 - Round 3
Wendywood Bottom - Abel Nare,Kwazinkosi Ncube
16/09/2017 15:00 - Round 3
Wendywood Bottom - Abel Nare,Kwazinkosi Ncube
30/09/2017 10:30 - Round 5
Hilson Park - Abel Nare,Emmanuel Jones
30/09/2017 12:45 - Round 6
Hilson Park - Abel Nare,Emmanuel Jones
07/10/2017 11:00 - Round 5
OldEds2 - Abel Nare,Mike Williams
14/10/2017 08:00 - Round 6
Wendywood Top Field - Abel Nare,Mike Williams
14/10/2017 10:30 - Round 1
Wendywood Top Field - Abel Nare,Mike Williams
14/10/2017 15:00 - Round 6
Wendywood Top Field - Abel Nare,Mike Williams
21/10/2017 08:00 - Round 7
OldEds2 - Alex Python Muzondiwa,Mike Williams
21/10/2017 10:30 - Round 7
OldEds2 - Alex Python Muzondiwa,Mike Williams
21/10/2017 15:00 - Round 7
Wendywood Top - Abraham Nare,Kudzani Khuphe
21/10/2017 15:00 - Round 7
Hilson Park - Abel Nare,Emmanuel Jones
28/10/2017 12:45 - Round 8
Marks Park Top - Clive Sebs,Mike Williams
28/10/2017 15:00 - Round 8
Marks Park Top - Clive Sebs,Mike Williams
04/11/2017 08:00 - Round 9
Wendywood Top Field - Abel Nare,Emmanuel Jones
04/11/2017 10:30 - Round 9
Wendywood Top Field - Abel Nare,Emmanuel Jones
04/11/2017 12:45 - Round 9
Wendywood Top Field - Abel Nare,Emmanuel Jones
04/11/2017 15:00 - Round 9
Wendywood Top Field - Abel Nare,Emmanuel Jones
18/11/2017 08:00 - Round 11
Wendywood Bottom - Abel Nare,Emmanuel Jones
18/11/2017 10:30 - Round 11
Zoo Lake Bottom - Lesedi Seremi,Thulani Xulu UMP
18/11/2017 12:45 - Round 11
Wendywood Bottom - Abel Nare,Emmanuel Jones
18/11/2017 15:00 - Round 11
OldEds1 - Alex Python Muzondiwa
13/01/2018 08:00 - Round 14
Wendywood Top Field - Emmanuel Jones,Kwazinkosi Ncube
13/01/2018 10:30 - Round 14
Wendywood Top Field - Emmanuel Jones,Kwazinkosi Ncube
13/01/2018 12:45 - Round 14
Wendywood Top Field - Emmanuel Jones,Kwazinkosi Ncube
13/01/2018 15:00 - Round 14
Wendywood Top Field - Emmanuel Jones,Kwazinkosi Ncube
20/01/2018 15:00 - Round 4
Wendywood Top - Alex Python Muzondiwa,Boitumelo Moabi
03/02/2018 08:00 - Round 12
Wendywood Bottom - Abel Nare,Lesedi Seremi
03/02/2018 10:30 - Round 12
Wendywood Bottom - Abel Nare,Lesedi Seremi
03/02/2018 12:45 - Round 12
Wendywood Bottom - Abel Nare,Lesedi Seremi
10/02/2018 08:00 - Round 13
Zoo Lake Bottom - Kudakwashe Chitsinho,Thulani Xulu UMP
10/02/2018 08:00 - Round 13
Hilson Park - Kudzani Khuphe,Kwazinkosi Ncube
10/02/2018 10:30 - Round 13
Zoo Lake Bottom - Kudakwashe Chitsinho,Thulani Xulu UMP
24/02/2018 10:30 - Round 4
OldEds2 - Abraham Nare,Boitumelo Moabi
24/02/2018 12:45 - Round 6
Zoo Lake Bottom - Kudakwashe Chitsinho,Thulani Xulu UMP
24/02/2018 15:00 - Round 4
Zoo Lake Bottom - Kudakwashe Chitsinho,Thulani Xulu UMP
03/03/2018 08:00 - Round 1
Wendywood Top - Abel Nare,Kwazinkosi Ncube
03/03/2018 10:45 - Round 13
Wendywood Top - Abel Nare,Kwazinkosi Ncube
10/03/2018 08:00 - Semi Final
Zoo Lake Bottom - Kudakwashe Chitsinho,Thulani Xulu UMP
10/03/2018 10:30 - Final
Zoo Lake Bottom - Kudakwashe Chitsinho,Thulani Xulu UMP